Menu
Sepetim

Gümüş Hakkında

20 Sep Altın ve Gümüş Politikaları
admin 3 407
Londra merkezli Merian Gold & Silver Fund'un fon yöneticilerinden Ned Naylor-Leyland, altın ve gümüş fiyatlarının merkez bankalarının para politikalar..
13 Sep Dünya da İnternet Kullanımı
admin 1 263
Online istatistik portalı Statista'da yer alan verilere göre, bu yılın temmuz ayı itibarıyla dünyada internet kullanımı, yüzde 56'ya yükselerek 4.33 m..
11 Sep Gümüş Takılar Nasıl Temizlenir?
destek@bakgoral.com 0 251
Gümüş Takılar Nasıl Temizlenir?Hemen herkesin en az bir tanesine sahip olduğu gümüş takıların, zaman içerisinde kararması, eski ışıltısını kaybetmesi ..
11 Sep Gerçek Gümüş Nasıl Anlaşılır?
admin 0 183
Gerçek Gümüş Nasıl Anlaşılır?Gümüşe karşı ilgisi olan ya da olmayan hemen herkes ''925 ayar gümüş'' terimini mutlaka duymuştur. Peki 925 ayar nedir?Gü..
10 Sep Altından Sonra Gümüş
admin 0 188
Gümüş Yeni Altın!Kimlik Kartı:Sembolü: Ag    Atom Numarası: 47   Sınıfı: Metal  Rengi: Metalik beyaz  Kristal Yapısı: yüzey-kübik merkezliGrubu: 1 B, ..
09 Sep Gümüş, beyaz altın ve platin arasındaki fark nedir ??
destek@bakgoral.com 0 224
Gümüş, beyaz altın ve platin arasındaki fark nedir ??Sarı ya da beyaz bir altın ya da platin gibi parlayabilen başka bir şey yoktur. Zaman içerisinde,..
07 Aug Yüzük Boyutunu Hesaplama Yöntemi
1 417
Y ÜZÜK ÖLÇÜSÜ NEDİR, NASIL HESAPLANIR? Kendi başınıza yüzük ölçünüzü hesaplayabileceğiniz yöntemlerle birlikte yüzük ölçüsü tablos..
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)