Menu
Sepetim

Halhallar

Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Çift Zincirli Beyaz Taşlı Halhal Takı deyince daha çok kadınlar akla gelse de, tarih boyunca hem kadını hem de erkeği etkisi altına almıştır. Kadınların daha zarif ve daha çekici görünmek, erkeklerin ise tarz için taktığı takılar; sosyal statü, kişilik, inanç ve kimliği temsil etmenin yanı sır..
85,50TL
Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Damla Halhal Takı deyince daha çok kadınlar akla gelse de, tarih boyunca hem kadını hem de erkeği etkisi altına almıştır. Kadınların daha zarif ve daha çekici görünmek, erkeklerin ise tarz için taktığı takılar; sosyal statü, kişilik, inanç ve kimliği temsil etmenin yanı sıra daha değişik işle..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kalp ve Güneş Figürlü Bayan Halhal Güneş; ışığın, bilginin, iyiliğin, gücün ve yönetimin sembolüdür. Bu şık halhalı doğum günü, sevgililer günü veya anneler gününde de hediye olarak tercih edebilirsiniz. Gümüş kalp ve güneş figürlü bayan halhal, 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine..
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kalp ve Midye Figürlü Halhal Yaz mevsimini çağrıştıran midye ve aşk figürünü sizler için tasarladık... Bu şık halhalı doğum günü, sevgililer günü veya anneler gününde de hediye olarak tercih edebilirsiniz. Gümüş kalp ve midye figürlü bayan halhal, 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzeri..
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kalpli Yıldız Halhal Anadolu’da bağda, bahçede ve tarla gibi yerlerde çalışan kadınlar küçük çocuklarının ayağına taktığı halhaldan çıkan ses sayesinde onların nerede olduklarını kolaylıkla bulabiliyorlardı. Halhal ayrıca, çıkardığı ses sayesinde yılan, akrep gibi zehirli hayvanların yaklaşmas..
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Kare Pullu HalhalTakı deyince daha çok kadınlar akla gelse de, tarih boyunca hem kadını hem de erkeği etkisi altına almıştır. Kadınların daha zarif ve daha çekici görünmek, erkeklerin ise tarz için taktığı takılar; sosyal statü, kişilik, inanç ve kimliği temsil etmenin yanı sıra daha değişik ..
102,60TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kare ve Renkli Taşlı Halhal Kalbimizin ve ruhumuzun en eğlenceli tarafı olan rengarenk hayal dünyamızın yansıması özel tasarım renkli halhallar... Bu şık halhalı doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir...
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kutup Yıldızı HalhalGenç ve dinamik bir çizgiye sahip olmak isteyenlerin tercih edeceği, zirkon taşlı kutup yıldızı halhal modeli ile tarzınızı yansıtın. Sizin olduğu kadar sevdiklerinizin de keyifle takacağı bu gümüş halhal modeli sevdiğinize en güzel hediyelerden biri olacaktır. Bu halhal 92..
85,50TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Mavi Kelebek Halhal Özgürlüğü masumiyeti ve saflığı simgeleyen kelebekler, tertemiz sevginin ve aşkın ifadesidir. Bahar kelebekleri anlam itibari ile aşkın küçük bir kıvılcım ile başladığı daha sonra büyük bir sabır ile büyüdüğü ve en sonunda ilan-ı aşkı ifade eder. Bu şık halhal; doğum günü h..
85,50TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Mavi Kutup Yıldızı Halhal Kutup yıldızı hayata yön gosteren, etkileyen ve hayata çekidüzen vermek isteyen insanlar için vazgeçilmez bir semboldür. Bu şık tasarım; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Bayan halhal 925 ayar..
85,50TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Mavi Üçgen Halhal Işıl ışıl mavi firuze taşlarıyla ve geometrik deseniyle göz çarpan bu şık halhal; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Bayan halhal 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Gümüş üzerine ro..
85,50TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Nazar Boncuklu Yonca Halhal Takı deyince daha çok kadınlar akla gelse de, tarih boyunca hem kadını hem de erkeği etkisi altına almıştır. Kadınların daha zarif ve daha çekici görünmek, erkeklerin ise tarz için taktığı takılar; sosyal statü, kişilik, inanç ve kimliği temsil etmenin yanı sıra da..
102,60TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)