Menu
Sepetim

Kar Tanesi Bileklikler

Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Çalıkuşu Bayan Bileklik Çalıkuşlarının saflığını ve temizliğini yansıtan bu şık bileklik teninizde hayat bulsun. Bu duygusal bayan bileklik modeli doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Gümüş çalı kuş..
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kalpli Yılan Bayan Bileklik Aşkın ve sevginin bütün saflığıyla kucak açtığı en yüce tasarımdır kalpli bileklikler...  Her yaşa ve yaşam biçimine uygun şık tasarımlar günün her anında size eşlik edecektir. Bu şık modeli; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak ..
102,60TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kar Taneleri Bayan BileklikBirbirine hiç bir zaman benzemeyen doğaüstü güzellikteki kar taneleri, ayrıcalıklı olduğunuzu ve bir eşinizin daha olmadığını simgelemektedir. Kar tanelerinin birbiriyle uyum içersinde ortaya çıkan şahane tasarım bileklik modeli ile dilerseniz kendinizi, dilerseniz s..
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Kar Tanesi Bayan Bileklik Kadınların ışıltısı, berraklığı kar tanesine benzetilip özel olarak tasarlanmıştır. Kar tanelerinin her birinin bayanlar gibi eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Asilliği her dönemde dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında insanlar..
228,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Nazarlı Kar Tanesi Bayan Bileklik Kadınların ışıltısı, berraklığı  kar tanesine benzetilip özel olarak tasarlanmıştır. Kar tanelerinin her birinin bayanlar gibi  eşsiz ve ayrı kıymette olması onları özel kılan bir diğer özelliktir. Asilliği her dönemde dikkat çekmeyi başarmıştır. Bunun yanında..
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Nazarlı Kar Tanesi Bayan Bileklik Birbirine hiç bir zaman benzemeyen doğaüstü güzellikteki kar taneleri, ayrıcalıklı olduğunuzu ve bir eşinizin daha olmadığını simgelemektedir. Kar tanelerinin yanına nazar da ilave edilerek ortaya çıkan şahane tasarım bileklik modeli ile dilerseniz kendinizi, ..
102,60TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Nazarlı Kar Tanesi Bayan BileklikBirbirine hiç bir zaman benzemeyen doğaüstü güzellikteki kar taneleri, ayrıcalıklı olduğunuzu ve bir eşinizin daha olmadığını simgelemektedir. Kar tanelerinin yanına nazar da ilave edilerek ortaya çıkan şahane tasarım bileklik modeli ile dilerseniz kendinizi, d..
114,00TL
Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)