Menu
Sepetim

Top Küpeler

Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Beyaz Taşlı Top Çivili Küpe Gündelik hayatta, özel günler ve gecelerde tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu küpeyi severek kullanacaksınız. Şık bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası geçmeyecek olan taşlı gümüş küpe sizleri bekliyor. Gümüş..
57,00TL
Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Beyaz Taşlı Top Küpe Gündelik hayatta ve özel günler de şık tasarımı ile dikkat çeken bu küpeyi severek kullanacaksınız. Özgür ruhlu bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası geçmeyecek olan yuvarlak top desenli gümüş küpe sizleri bekliyor. Gümüş beyaz taşlı top bayan küp..
62,70TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Sallantılı Top Küpe Bu şık top küpe modeli doğum günü hediyesi, anneler günü veya özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Sallantılı top küpe 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine micro gümüş kaplama yapılmıştır. Micro gümüş kaplama yapılan gümüş top küpe modeller..
85,50TL
Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Siyah Taşlı Top Küpe Gündelik hayatta ve özel günler de şık tasarımı ile dikkat çeken bu küpeyi severek kullanacaksınız. Özgür ruhlu bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası geçmeyecek olan yuvarlak top desenli gümüş küpe sizleri bekliyor. Gümüş siyah taşlı top bayan küp..
62,70TL
Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Taşlı Küre Küpe Gündelik hayatta, özel günler ve gecelerde tercih edebileceğiniz ışıl ışıl taşları ile yıldızları anımsatan bu küpeyi severek kullanacaksınız. Şık bir görünüm yakalamak isteyen tüm bayanlara hitap eden, modası geçmeyecek olan taşlı gümüş küpe sizleri bekliyor. Gümüş beyaz taşl..
114,00TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)