Menu
Sepetim

Taşsız Yüzükler

Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Adalet Terazisi Erkek Yüzük Adaletin sembolü olarak adalet ve düzen tanrıçası Themis kullanılmaktadır. Themis’in elindeki “Terazi” adaleti ve hakların dengeli şekilde dağıtılmasını sembolize eder. Adalet terazisi erkek yüzük 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine oksit kaplama yapıl..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Aslan Kafası Erkek Yüzük Aslan, hayvanlar aleminde ormanların kralı olarak bilinir. Aslan demek lider demektir. Erkek aslanın başının etrafı uzun ve güzel bir yele ile süslüdür. Omuzlarının üzerine kadar dağılan bu perçem, kızdığı zaman kabarır. Pençelerinin büyük olması, yere sağlam basmasını..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Bozkurt Bir Ölür Bin Diriliz Erkek Yüzük Bu sembol Türk hakanları tarafından başarı anlamına gelen bir zafer işaretidir. Güç, bağlılık, hakimiyet ve mutluluğu ifade etmektedir. Alparslan Türkeş bozkurt işaretinin anlamını şu sözlerle anlatır: “Serçe parmak Türk'tür, şu işaret parmağı da İslam'..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Kurt Desenli Erkek Yüzük Kurtlar atasına bağlıdır, özgürlüğüne düşkün hayvanlardır. Dünyada evcilleştirilemeyen tek hayvan türü olma unvanı Orta Asya kurtlarındadır. Kurtlar esareti kabul etmeyen varlıklardır. Ölümü kabul eder kendisini parçalar ve intihar ederler, eşlerini kıskanırlar, yaşamı..
142,50TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Cami Desenli Erkek Yüzük Özel cami desenli tasarım erkek yüzük modeli 925 ayar gümüş ve bronz madenlerinden imal edilmiştir. Gümüş üzerine oksit kaplama yapılmıştır. Oksit kaplama yapılan gümüş erkek yüzük modelleri antik bir görünüme sahip olur. Mavi renk soğuk mine ile yapılmıştır. Gümüş erk..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Çapa Erkek Yüzük Gemilerin dalgalara, akıntılara kapılarak yer değiştirmemesi için suya atılan, zincirle gemiye bağlı bulunan, ucu çengelli ağır demir araç, çipo, demir.Denizcilik ile uğraşmış ve deniz sevdasını yüreğinde barındıran kişiler, kendilerini yansıtması için çapa desenli yüzükleri t..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Çapa Erkek Yüzük Denizcilik ile uğraşmış ve deniz sevdasını yüreğinde barındıran kişiler, kendilerini yansıtması için çapa desenli yüzükleri tercih edebilirler. Siz de yanlarında Osmanlıca vatan ve millet yazılı çapa desenli erkek yüzük modelini severek kullanabilir ya da sevdiklerinize hediye..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Çapa Erkek Yüzük Çapa denizde gemilerin dalga ve akıntıya karşı sürüklenmesini engelleyerek suya bırakılan çengel uçlu ağır demir araçtır. Denizcilik açısından oldukça önemlidir. Taşıdığı hayati önemle, denizciler açısından oldukça önemli bir yere de sahiptir. Denizcilik ile uğraşmış ve deniz ..
114,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Cerkes Bayrağı Erkek Yüzük Bugün Çerkes olarak tanımlanan Kafkasyalı göçmenlerin derin bir tarihi ve kültürel değerleri vardır. Bu değerleri ve asil bayrakları sizler için yüzüğe yansıttık. Bu şık erkek yüzük modeli, doğum günü hediyesi, babalar günü veya özel günlerde tercih edilebilecek müke..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Çerkes Bayrağı Erkek Yüzük Bugün Çerkes olarak tanımlanan Kafkasyalı göçmenlerin derin bir tarihi ve kültürel değerleri vardır. Bu değerleri ve asil bayrakları sizler için yüzüğe yansıttık... Bu şık erkek yüzük; doğum günü hediyesi, babalar günü veya özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel ..
171,00TL
Marka: GÜMÜŞ
​Gümüş Çerkes Bayrağı Erkek Yüzük Batı Kafkas Sıradağlarının eteklerinde ve Terk ile Kuban nehirleri yataklarına kadar uzanan bayır ve vadilerde oturan bir kavimdir. Çerkezlerin ne zaman Kafkasya’ya gelip yerleştikleri bilinmemektedir. Avrupa’da yaşamış vahşi kavimlerle alakaları olmadığı gibi, Asya..
125,40TL
Marka: GÜMÜŞ
Gümüş Çerkes Erkek Yüzük Bugün Çerkes olarak tanımlanan Kafkasyalı göçmenlerin derin bir tarihi ve kültürel değerleri vardır. Bu değerleri ve asil bayrakları sizler için yüzüğe yansıttık... Bu şık erkek yüzük; doğum günü hediyesi, babalar günü veya özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçe..
171,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 70 (6 Sayfa)